PROJEKT Č. 4AA - 20x30 m

P.č.Názov výrobku Množstvo
1.Gumená rohož – kruhový objazd 5 m1 ks
2.Gumená rohož87 ks
3.Mini dopravné značky50 ks
4.Kovový podstavec45 ks
5.3/2-komorový semafor6 ks
6.2-komorový semafor4 ks
7.Železničný semafor + závora1 ks

 

PODROBNÝ OPIS DOPRAVNÉHO IHRISKA - projekt 4AA

1.Gumená rohož – kruhový objazd
Kruhový objazd s priemerom 5 m pozostáva z 12 klinov, ktoré sú usporiadané vedľa seba tak, aby vytvorili kruh.

2.Gumené rohože
Gumené rohože napodobňujúce asfalt sú protišmykové podložky, ktoré sa používajú na vytváranie dopravných ihrísk. Ponúkame gumené rohože so šírkou 2 m, dĺžkou 1,25 m a hrúbkou 6 mm. Rohože tejto šírky sa používajú na kladenie malých ihrísk s obojsmernými cestami. Rohože sú pevné a odolné voči oderu a môžu sa používať v uzavretých priestoroch (telocvične, haly) a na otvorených priestranstvách (školské ihriská s betónovým, asfaltovým, trávnatým povrchom).

3.Mini dopravné značky
Mini dopravné značky sú vyrobené z materiálu PVC a majú priemer kotúča 28 cm a výšku 160 cm. Priemer stojana je 37 cm, rozpätie stojana je 40 cm. Na jeden stĺpik je možné umiestniť niekoľko značiek. Značky stoja na kovových podstavcoch a dajú sa použiť v uzavretých aj otvorených priestoroch.

4.Kovový podstavec
Kovové podstavce zlepšujú stabilitu pri nepriaznivých poveternostných podmienkach (vietor). Hmotnosť kovového podstavca je 2,5 kg.

5.Bezdrôtový semafor
Bezdrôtový semafor je ďalším prvkom vybavenia dopravných ihrísk. Semafor je napájaný akumulátorom v uzavretom kovovom puzdre. Z bezpečnostných dôvodov je skrinka s akumulátorom uzamknutá visiacim zámkom. Semafor pracuje v digitálnom kódovacom systéme, ktorý je odolný voči rušeniu. Má LED osvetlenie, ktoré zlepšuje viditeľnosť bez zníženia výkonu batérie. K systému semaforu je priložená nabíjačka na nabíjanie batérií.

 

TECHNICKÉ ÚDAJE SEMAFORU:

  • Prierez: 100 mm
  • Napájanie – jednosmerný prúd (akumulátor 12 V)
  • LED žiarovka 3 W, 12 V
  • Pracovná teplota -20 až + 60°C
  • Semafor s plastovou konštrukciou
  • Akumulátor v kovovom puzdre
  • Výška semaforu 160 cm

Dvojkomorový a trojkomorový semafor pre chodcov a pre vozidlá KÓD S/2/3/PK/M

Dvojkomorový semafor pre chodcov KÓD S/2/P/M

Železničné signalizačné zariadenie so závorou

Výška železničného signalizačného zariadenia je 2 m (samotná závora má 1,50 m). Zariadenie pracuje na akumulátor, ktorý sa nachádza v kovovom puzdre. Zariadenie je ľahko ovládateľné, zapínanie a vypínanie svetla sa vykonáva jediným tlačidlom. Spolu so svetlom sa zapne aj zvuková signalizácia.

K zariadeniu je možné pripojiť aj závoru s výškou 1,5 m. Po výbere prevádzkového režimu a pripojení ovládačov pracuje prístroj automaticky.

Železničné signalizačné zariadenie so závorou
KÓD SK/R

Close Menu