VZDELÁVACIE MINI DOPRAVNÉ IHRISKO PRE PREDŠKOLÁKOV

Pre najmladších účastníkov cestnej premávky sme vytvorili ponuku pre materské školy. Navrhujeme súpravu – Vzdelávacie mini mestečko pre predškolákov. Už od útleho veku sa môžu deti prostredníctvom hry oboznamovať s bezpečným správaním na ceste a učiť sa ho. Montáž a demontáž ihriska je veľmi jednoduchá a rýchla. Po demontáži sa ihrisko zmestí do jednej kartónovej škatule. Ihriská sa dajú používať vonku aj vnútri objektov. Mini ihrisko pre predškolákov umožňuje deťom aktívnu účasť na vyučovaní o cestnej premávke. Pomocou tejto súpravy sa deti učia hrou a získavajú skúsenosti v podmienkach, ktoré sú podobné situáciám na ceste.

PRVKY MINI DOPRAVNÉHO IHRISKA

1. MAKETY IMITUJÚCE VOZIDLÁ – 9 ks

Sanitka, hasičské auto, policajné auto, autobus, električka, osobné auto, nákladné auto, motocykel, bicykel. Na prevlečenie cez hlavu s upevňovacími gumkami na bokoch. Makety sú vyrobené z úpletu, zabezpečujú pohodlie a sú odolné voči opotrebeniu. Umožňujú dieťaťu nasadiť si obrazy rôznych typov vozidiel.

2. MINI DOPRAVNÉ ZNAČKY – 11 ks

 Mini dopravné značky sú vyrobené z materiálu PVC a majú priemer kotúča 20 cm a výšku 105 cm. Na jeden stĺpik je možné umiestniť niekoľko značiek.

MINI DOPRAVNÉ ZNAČKY SPĹŇAJÚ VŠETKY POŽIADAVKY USTANOVENÍ SMERNICE O VŠEOBECNEJ BEZPEČNOSTI VÝROBKOV.

3. SEMAFORY

Súprava obsahuje 2 posuvné dvojkomorové semafory pre chodcov a 2 posuvné trojkomorové semafory pre automobilovú dopravu (z PVC materiálu s reflexnými nálepkami imitujúcimi svetlá). Výška semaforov je 105 cm.

4. SÚPRAVA GUMENÝCH PROTIŠMYKOVÝCH ROHOŽÍ

Šírka 60 cm, dĺžka 105 cm, hrúbka 3 mm. Rohože umožňujú vytváranie ciest a križovatiek. Súprava obsahuje:
  • protišmykovú gumenú rohož – prechod pre chodcov – 2 ks
  • protišmykovú gumenú rohož – chodník – 10 kusov (vrátane 2 kusov gumenej rohože so zákrutou).

5. POMOCNÉ PRVKY

  • policajná čiapka
  • píšťalka
  • reflexný pásik – 1 ks
  • reflexné prívesky – 100 ks

6. REFLEXNÉ TRAKY PRE DETI – 10 ks

Reflexné prvky pre deti – 10 ks (rôzne typy).

Close Menu